438696-2025 - Ergebnis
Polen – Vermessungsarbeiten – Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia kartotek budynków i lokali w obrębach ewidencyjnych: Bardo, Białężyce, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Chwalibogowo, Grzymysławice, Kaczanowo, Obłaczkowo, Psary Małe, Psary Polskie, Psary Wielkie, Przyborki, Żerniki położonych w Gminie Września
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia kartotek budynków i lokali w obrębach ewidencyjnych: Bardo, Białężyce, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Chwalibogowo, Grzymysławice, Kaczanowo, Obłaczkowo, Psary Małe, Psary Polskie, Psary Wielkie, Przyborki, Żerniki położonych w Gminie Września
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia kartotek budynków i lokali w obrębach ewidencyjnych: Bardo, Białężyce, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Chwalibogowo, Grzymysławice, Kaczanowo, Obłaczkowo, Psary Małe, Psary Polskie, Psary Wielkie, Przyborki, Żerniki położonych w Gminie Września w ramach projektu pt: „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych Powiatu Wrzesińskiego i wdrożenie e-usług” w ramach Priorytetu 01 „Fundusze europejskie dla wielkopolskiej gospodarki” Działania 01.03 „Rozwój e- usług i e-zasobów publicznych Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Szczegółowy opis i zakres zamówienia określono w załączniku nr 5, 5 a oraz 5 b do SWZ
Vorherige Bekanntmachung251653-2025
Interne KennungNI.272.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensna podstawie art. 138 ust. 4 wyznacza się termin do składania ofert krótszy o 5 dni z uwagi na fakt, że składanie ofert w niniejszym postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia kartotek budynków i lokali w obrębach ewidencyjnych: Bardo, Białężyce, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Chwalibogowo, Grzymysławice, Kaczanowo, Obłaczkowo, Psary Małe, Psary Polskie, Psary Wielkie, Przyborki, Żerniki położonych w Gminie Września w ramach projektu pt: „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych Powiatu Wrzesińskiego i wdrożenie e-usług” w ramach Priorytetu 01 „Fundusze europejskie dla wielkopolskiej gospodarki” Działania 01.03 „Rozwój e- usług i e-zasobów publicznych Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027I Szczegółowy opis i zakres zamówienia określono w załączniku nr 5, 5 a oraz 5 b do swz