2. Verfahren
Verfahren
Titel: End user devices
Beschreibung: De gemeente Vlaardingen, hierna te noemen aanbestedende dienst, is voornemens de advisering over en levering van diverse ICT End User Devices aan te besteden middels een Europese openbare procedure en hiervoor een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers af te sluiten. Nadere opdrachten binnen de raamovereenkomst worden gegund middels een minicompetitie met de twee (2) opdrachtnemers. Nadere opdrachten met een geraamde waarde die lager is dan €10.000,- (exclusief BTW) kunnen zonder minicompetitie rechtstreeks bij één van de opdrachtnemers via een bestelportaal besteld worden. Onder End User Devices wordt met name verstaan, doch niet uitputtend: • Laptops; • Tablets; • Monitors (met docking faciliteit) • Mobiele devices; • Printers; • Telecom accessoires; • Overige accessoires en randapparatuur. De scope van de aan te besteden raamovereenkomst bestaat onder andere uit: • Het leveren van hardware; • Het afhandelen van reparaties onder en buiten garantie; • Advisering bij aanschaf. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 1.200.000,00 exclusief BTW. Indien dit maximum is bereikt of zal worden overschreden door een nieuwe nadere opdracht die onder de raamovereenkomst is uitgezet, heeft de raamovereenkomst geen effect meer. De aanbestedende dienst zal dan niet meer gunnen onder deze raamovereenkomst en gerechtigd deze overeenkomst met onmiddellijke ingang te beëindigen, waarbij op dat moment reeds lopende nadere overeenkomsten van kracht blijven. De raamovereenkomst blijft in dat geval van toepassing op deze nadere overeenkomsten.
Interne Kennung: IV.100182
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1