438776-2026 - Wettbewerb
Polen – Schlammentsorgung – Odbiór i przetwarzanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z oczyszczalni ścieków w Maszewie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i przetwarzanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z oczyszczalni ścieków w Maszewie
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór i przetwarzanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z oczyszczalni ścieków w Maszewie w ilości 8000 Mg. Podana powyżej ilość osadów jest ilością szacunkową, może ulec zmniejszeniu o 50%. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości osadów, które zostaną przekazane do odbioru, lecz nie mniej niż do 50 % wartości zamówienia, a Wykonawca z tego tytułu nie będzie wnosił jakichkolwiek roszczeń finansowych wobec Zamawiającego.
Interne Kennung25/2026/ZZ/PŚ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513900 Schlammentsorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513800 Schlammbehandlung, 90513700 Schlammtransport, 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór i przetwarzanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z oczyszczalni ścieków w Maszewie w ilości 8000 Mg.