2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Landmeetkundige diensten
Beschreibung: Beschikking hebben over een (externe) flexibele schil om het Landmeetkundig werk uit te kunnen voeren wanneer de interne capaciteit volledig is benut. Het Kadaster gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren/ opties) van een bedrag van € 32.500.000 exclusief BTW. Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Deze raming is als volgt opgebouwd: - € 25.000.000 Splitsingen; - € 7.500.000 optionele projecten De maximale omvang van deze Raamovereenkomst is bepaald op een bedrag van € 36.000.000 exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
438787-2026 - Competition
Netherlands – Surveying services – Raamovereenkomst Landmeetkundige diensten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71355000 Surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen