438809-2026 - Ergebnis
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Radków. Część 3. Odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Radków. Część 3. Odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych w Ścinawce Dolnej nr 86
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Radków oraz ich transport do instalacji komunalnych zlokalizowanych w Ścinawce Dolnej nr 86. 1.1. Zamawiający przewiduje, że w okresie trwania umowy tj. 12 miesięcy od dnia podpisania umowy z terenu Gminy Radków będzie odbieranych nie więcej niż 183,00 Mg odpadów komunalnych z tego: 1) zmieszane odpady komunalne - 146,00 Mg 2) inne odpady nie ulegające biodegradacji - 37,00 Mg Razem 183,00 Mg
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen0