438811-2026 - Ergebnis
Polen – Unbemannte Luftfahrzeuge – Dostawa dronów, nawigacji rolniczej, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego do obsługi maszyn, urządzeń i rozwiązań Rolnictwa 4.0
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dronów, nawigacji rolniczej, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego do obsługi maszyn, urządzeń i rozwiązań Rolnictwa 4.0
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dla Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie dronów, nawigacji rolniczej, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego do obsługi maszyn, urządzeń i rozwiązań Rolnictwa 4.0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określają Załączniki nr 1A – 1E do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załącznikach nr 1A – 1E do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować przedmiotu zamówienia posiadający lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w danym załączniku. Parametry posiadane przez oferowany przedmiotu zamówienia należy opisać w odpowiednim dla danej części zamówienia załączniku, wybranym spośród załączników 1A – 1E do SWZ, który należy złożyć wraz z formularzem oferty. Minimalny okres gwarancji dla sprzętu/urządzeń (część 1, 2 i 5 zamówienia) wynosi 12 miesięcy. W okresie gwarancji koszty napraw gwarancyjnych w całości obciążają Wykonawcę. Serwis sprzętu/urządzenia musi być realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta. Okres rękojmi równy jest okresowi gwarancji. Oferty na dostawę sprzętu z okresem gwarancji i rękojmi krótszym, niż 12 miesięcy lub bez podanego okresu gwarancji i rękojmi, zostaną odrzucone, jako niezgodne z warunkami zamówienia. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego pod adresem PODR Szepietowo, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo. Wykonawca wraz z przedmiotem zamówienia przekaże zamawiającemu pełną wymaganą dokumentację. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w następujący sposób: Część 1 zamówienia – Dron rolniczy wyposażony w system GPS do wykonania precyzyjnego oprysku lub nawożenia na podstawie map aplikacyjnych oraz dron mapujący do analizy multispektralnej umożliwiający precyzyjny monitoring upraw i analizę wzrostu roślin, zgodnie z Załącznikiem nr 1A do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”, Część 2 zamówienia – Nawigacja rolnicza do posiadanego ciągnika z telematyką zapewniającą bezprzewodową i dwukierunkową wymianę danych pomiędzy ciągnikiem a podłączonymi do niego maszynami, zgodnie z Załącznikiem nr 1B do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”, Część 3 zamówienia – Program / aplikacja do precyzyjnego zarządzania gospodarstwem rolnym do 50 ha, zgodnie z Załącznikiem nr 1C do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”, Część 4 zamówienia – Oprogramowanie do dwukierunkowej wymiany danych i tworzenia map zmiennego dawkowania między dronem a innymi maszynami, zgodnie z Załącznikiem nr 1D do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”, Część 5 zamówienia – Komputer z oprogramowaniem i tablet z oprogramowaniem, zgodnie z Załącznikiem nr 1E do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Zgodnie z Art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w Art. 138 ust. 1, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38110000 Navigationsinstrumente, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDron rolniczy wyposażony w system GPS do wykonania precyzyjnego oprysku lub nawożenia na podstawie map aplikacyjnych oraz dron mapujący do analizy multispektralnej umożliwiający precyzyjny monitoring upraw i analizę wzrostu roślin
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie drona rolniczego wyposażonego w system GPS do wykonania precyzyjnego oprysku lub nawożenia na podstawie map aplikacyjnych oraz drona mapującego do analizy multispektralnej umożliwiającego precyzyjny monitoring upraw i analizę wzrostu roślin, zgodnie z Załącznikiem nr 1A do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe określa Załącznik nr 1A do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załączniku nr 1A do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować przedmiot zamówienia posiadający lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w tym załączniku. Parametry posiadane przez oferowany przedmiot zamówienia należy opisać w załączniku 1A do SWZ, który należy złożyć wraz z formularzem oferty. 3. Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. W okresie gwarancji koszty napraw gwarancyjnych w całości obciążają Wykonawcę. Serwis sprzętu/urządzeń musi być realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta. Okres rękojmi równy jest okresowi gwarancji. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego pod adresem PODR Szepietowo, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo. Wykonawca wraz z przedmiotem zamówienia przekaże zamawiającemu pełną wymaganą dokumentację. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7. 7. Zgodnie z art. 257 pkt 1 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelNawigacja rolnicza do posiadanego ciągnika z telematyką zapewniającą bezprzewodową i dwukierunkową wymianę danych pomiędzy ciągnikiem a podłączonymi do niego maszynami
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie nawigacji rolniczej do posiadanego ciągnika z telematyką zapewniającą bezprzewodową i dwukierunkową wymianę danych pomiędzy ciągnikiem a podłączonymi do niego maszynami, zgodnie z Załącznikiem nr 1A do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe określa Załącznik nr 1B do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załączniku nr 1B do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować przedmiot zamówienia posiadający lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w tym załączniku. Parametry posiadane przez oferowany przedmiot zamówienia należy opisać w załączniku 1B do SWZ, który należy złożyć wraz z formularzem oferty. 3. Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. W okresie gwarancji koszty napraw gwarancyjnych w całości obciążają Wykonawcę. Serwis sprzętu/urządzeń musi być realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta. Okres rękojmi równy jest okresowi gwarancji. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego pod adresem PODR Szepietowo, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo. Wykonawca wraz z przedmiotem zamówienia przekaże zamawiającemu pełną wymaganą dokumentację. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7. 7. Zgodnie z art. 257 pkt 1 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Haupteinstufung (cpv): 38110000 Navigationsinstrumente
LosLOT-0003
TitelProgram / aplikacja do precyzyjnego zarządzania gospodarstwem rolnym do 50 ha
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie programu / aplikacji do precyzyjnego zarządzania gospodarstwem rolnym do 50 ha, zgodnie z Załącznikiem nr 1C do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe określa Załącznik nr 1C do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załączniku nr 1C do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować przedmiot zamówienia posiadający lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w tym załączniku. Parametry posiadane przez oferowany przedmiot zamówienia należy opisać w załączniku 1C do SWZ, który należy złożyć wraz z formularzem oferty. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego pod adresem PODR Szepietowo, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo. Wykonawca wraz z przedmiotem zamówienia przekaże zamawiającemu pełną wymaganą dokumentację. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7. 6. Zgodnie z art. 257 pkt 1 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0004
TitelOprogramowanie do dwukierunkowej wymiany danych i tworzenia map zmiennego dawkowania między dronem a innymi maszynami
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie oprogramowania do dwukierunkowej wymiany danych i tworzenia map zmiennego dawkowania między dronem a innymi maszynami, zgodnie z Załącznikiem nr 1D do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe określa Załącznik nr 1D do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załączniku nr 1D do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować przedmiot zamówienia posiadający lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w tym załączniku. Parametry posiadane przez oferowany przedmiot zamówienia należy opisać w załączniku 1D do SWZ, który należy złożyć wraz z formularzem oferty. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego pod adresem PODR Szepietowo, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo. Wykonawca wraz z przedmiotem zamówienia przekaże zamawiającemu pełną wymaganą dokumentację. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7. 6. Zgodnie z art. 257 pkt 1 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
LosLOT-0005
TitelKomputer z oprogramowaniem i tablet z oprogramowaniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie komputera z oprogramowaniem i tabletu z oprogramowaniem, zgodnie z Załącznikiem nr 1E do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczno-użytkowa”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe określa Załącznik nr 1E do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załączniku nr 1E do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować przedmiot zamówienia posiadający lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w tym załączniku. Parametry posiadane przez oferowany przedmiot zamówienia należy opisać w załączniku 1E do SWZ, który należy złożyć wraz z formularzem oferty. 3. Minimalny okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. W okresie gwarancji koszty napraw gwarancyjnych w całości obciążają Wykonawcę. Serwis sprzętu/urządzeń musi być realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta. Okres rękojmi równy jest okresowi gwarancji. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego pod adresem PODR Szepietowo, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo. Wykonawca wraz z przedmiotem zamówienia przekaże zamawiającemu pełną wymaganą dokumentację. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7. 7. Zgodnie z art. 257 pkt 1 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer