2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem prefabrykowanych pawilonów targowych i budynku sanitarnego przeznaczonych do obsługi targowiska miejskiego w ramach zadania pn. „Aktywizacja i wsparcie lokalnych wytwórców żywności oraz przedstawicieli drobnego handlu poprzez podniesienie standardu Targowiska Miejskiego w Międzyrzeczu”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wraz z montażem, prefabrykowanych obiektów kubaturowych przeznaczonych do obsługi targowiska miejskiego w Międzyrzeczu. Montaż oraz czynności towarzyszące mają charakter pomocniczy wobec dostawy i służą uruchomieniu oraz przekazaniu obiektów do użytkowania zgodnie z dokumentacją projektową. 2. Zakres zamówienia obejmuje łącznie 25 pawilonów handlowych oraz 1 budynek sanitarny - toaletę publiczną. Łączna powierzchnia zabudowy pawilonów handlowych wynosi około 821,50 m2, natomiast łączna powierzchnia zabudowy wszystkich obiektów objętych zamówieniem wynosi około 847,75 m2. 3. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności prefabrykację obiektów w zakładzie producenta, transport, rozładunek, posadowienie i montaż na przygotowanych płytach fundamentowych, wykonanie połączeń segmentów, obróbek i uszczelnień, wykonanie niezbędnych prac wykończeniowych i odtworzeniowych, montaż wyposażenia, wykonanie podłączeń do przygotowanych punktów przyłączeniowych sieci wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej, przeprowadzenie prób i rozruchów oraz przekazanie obiektów do użytkowania. 4. Szczegółowe rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe, instalacyjne i wyposażenie obiektów określono w dokumentacji projektowej i pozwoleniu na budowę wraz ze zmianą pozwolenia i Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 326117-2026
Interne Kennung: WRG.271.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45212600 Bau von Pavillons
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wraz z montażem prefabrykowanych obiektów kubaturowych przeznaczonych do obsługi targowiska miejskiego w Międzyrzeczu. Montaż oraz czynności towarzyszące mają charakter pomocniczy wobec dostawy i służą uruchomieniu oraz przekazaniu obiektów do użytkowania zgodnie z dokumentacją projektową. 2. Zakres zamówienia obejmuje łącznie 25 pawilonów handlowych oraz 1 budynek sanitarny - toaletę publiczną. Łączna powierzchnia zabudowy pawilonów handlowych wynosi około 821,50 m2, natomiast łączna powierzchnia zabudowy wszystkich obiektów objętych zamówieniem wynosi około 847,75 m2. 3. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności prefabrykację obiektów w zakładzie producenta, transport, rozładunek, posadowienie i montaż na przygotowanych płytach fundamentowych, wykonanie połączeń segmentów, obróbek i uszczelnień, wykonanie niezbędnych prac wykończeniowych i odtworzeniowych, montaż wyposażenia, wykonanie podłączeń do przygotowanych punktów przyłączeniowych sieci wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej, przeprowadzenie prób i rozruchów oraz przekazanie obiektów do użytkowania. 4. Szczegółowe rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe, instalacyjne i wyposażenie obiektów określono w dokumentacji projektowej i pozwoleniu na budowę wraz ze zmianą pozwolenia i Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Pawilony targowe