2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – MONTÁŽE ELEKTRO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení montáží elektro pod vedením zástupců dodavatele technologických celků včetně dodání potřebného materiálu. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související s realizací akce tzn. požadované dodávky, montážní práce, zkoušky, revize, zprovoznění jednotlivých technologických celků podle instrukcí supervizora, likvidace všech odpadů, zajištění potřebného vybavení, techniky, měřících přístrojů a další práce a služby spojené se zhotovením díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software), 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 44115100 Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1