2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu RTV/AGD na potrzeby jednostek administracji centralnej Uniwersytetu Warszawskiego i programu Funduszu Doskonałości Dydaktycznej
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu RTV/AGD na potrzeby jednostek administracji centralnej Uniwersytetu Warszawskiego i programu Funduszu Doskonałości Dydaktycznej przez okres 24 miesięcy w podziale na części: Część 1 – dostawy sprzętu RTV Część 2 – dostawy sprzętu AGD 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiący Załącznik nr 7
Interne Kennung: POUZ-361/107/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część 1 – dostawy sprzętu RTV
Interne Kennung: POUZ-361/107/2026/DZP/1
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część 2 – dostawy sprzętu AGD
Interne Kennung: POUZ-361/107/2026/DZP/2