2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.4.2026.KG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Dostawy artykułów mięsnych i wędliniarskich, kod CPV 151100002 – mięso, 151310005 –konserwy i przetwory mięsne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz
Los: LOT-0002
Titel: Grupa II
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Grupa III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse