See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania budynków Uniwersytetu w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania budynków Uniwersytetu w Białymstoku, tj.: Zadanie 1: Sprzątanie budynków wchodzących w skład Kampusu Uniwersytetu w Białymstoku, tj.: a) Wydziału Biologii przy ul. Ciołkowskiego 1J; 15-245 Białystok. b) Wydziału Chemii przy ul. Ciołkowskiego 1K, 15-245 Białystok. c) Wydziału Fizyki przy ul. Ciołkowskiego 1L, 15-245 Białystok. d) Wydziału Matematyki przy ul. Ciołkowskiego 1M, 15-245 Białystok. e) Wydziału Informatyki przy ul. Ciołkowskiego 1M, 15-245 Białystok. f) Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Nauki przy ul. Ciołkowskiego 1N, 15-245 Białystok. g) Obserwatorium i Planetarium przy ul. Ciołkowskiego 1P, 15-245 Białystok. Zadanie 2: Sprzątanie budynku Domu Studenta nr 1 przy ul. Żeromskiego 1, 15-349 Białystok Zadanie 3: Sprzątanie budynków Wydziału Nauk o Edukacji przy ul. Świerkowej 20, 15-328 Białystok. Zadanie 4: Sprzątanie budynku Rektoratu przy ul. Świerkowej 20 B, 15-328 Białystok. Zadanie 5: Sprzątanie budynku Wydziału Prawa przy ul. Mickiewicza 1, 15-213 Białystok. Zadanie 6: Sprzątanie Biblioteki Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego 1R, 15-245 Białystok. Zadanie 7: Sprzątanie budynku Wydziału Ekonomii i Finansów przy ul. Warszawskiej 63, 15-062 Białystok. Zadanie 8: Usługa mycia elementów szklanych na Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego, 15-245 Białystok. Zadanie 9: Sprzątanie budynku Nauk Humanistycznych przy ul. Ciołkowskiego 1S, 15-245 Białystok. 2. Szczegółowy zakres usługi obejmujący lokalizacje, charakter pomieszczeń, ich wielkość, częstotliwość sprzątania zawiera załącznik nr 1.1 – 1.9 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Sprzątanie budynków wchodzących w skład Kampusu Uniwersytetu w Białymstoku, tj.: a) Wydziału Biologii przy ul. Ciołkowskiego 1J; 15-245 Białystok. b) Wydziału Chemii przy ul. Ciołkowskiego 1K, 15-245 Białystok. c) Wydziału Fizyki przy ul. Ciołkowskiego 1L, 15-245 Białystok. d) Wydziału Matematyki przy ul. Ciołkowskiego 1M, 15-245 Białystok. e) Wydziału Informatyki przy ul. Ciołkowskiego 1M, 15-245 Białystok. f) Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Nauki przy ul. Ciołkowskiego 1N, 15-245 Białystok. g) Obserwatorium i Planetarium przy ul. Ciołkowskiego 1P, 15-245 Białystok.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Sprzątanie budynku Domu Studenta nr 1 przy ul. Żeromskiego 1, 15-349 Białystok
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Sprzątanie budynków Wydziału Nauk o Edukacji przy ul. Świerkowej 20, 15-328 Białystok
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Sprzątanie budynku Rektoratu przy ul. Świerkowej 20 B, 15-328 Białystok
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Sprzątanie budynku Wydziału Prawa przy ul. Mickiewicza 1, 15-213 Białystok
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Sprzątanie Biblioteki Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego 1R, 15-245 Białystok
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Sprzątanie budynku Wydziału Ekonomii i Finansów przy ul. Warszawskiej 63, 15-062 Białystok
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Usługa mycia elementów szklanych na Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego, 15-245 Białystok
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Sprzątanie budynku Nauk Humanistycznych przy ul. Ciołkowskiego 1S, 15-245 Białystok