2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa dróg na terenie Skolimowa północno-zachodniego – etap I, zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą: „Rozbudowa dróg na terenie Skolimowa północno-zachodniego – etap I, zadanie 1, w tym ulice: Dolna i Nowa (odcinki pomiędzy ul. Bartosza Głowackiego i ul. Tadeusza Kościuszki) oraz ulice: Tadeusza Kościuszki, Górnośląska, Romualda Traugutta, Gen. Józefa Bema, Józefa Sowińskiego i Józefa Toczyskiego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001