See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowo – gospodarczego dla Poradni Dermatologicznej w ramach projektu KPO
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wyposażenia meblowo – gospodarczego dla Poradni Dermatologicznej w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności udzielania świadczeń onkologicznych poprzez modernizację i doposażenie infrastruktury Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załączniki nr 1A-4A - Formularz oferty – OPZ. 4. Meble stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe, tzn. nieużywane przed dniem dostawy, niepochodzące z ekspozycji oraz niewystawiane na prezentacjach i imprezach targowych, ani okazywane w podobny sposób. 5. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisane w niniejszej SWZ. 6. W przypadku gdy w dokumentacji zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty - Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych. W opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisanym przez zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadą „nieczynienia poważnych szkód” dla środowiska (Do No Significant Harm – DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r.
Vorherige Bekanntmachung: 216347-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: Biurko Zabudowa meblowa, biuro w literę L, dwustanowiskowe z gniazdem USB Zabudowa meblowa szpitalna z płyty meblowej powlekanej HPL, Zabudowa kuchenna z płyty meblowej laminowanej, Zabudowa meblowa szpitalna z płyty meblowej powlekanej HPL Regał aktowy zamykany z 5 półkami
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: Fotel obrotowy na kółkach Fotel/krzesło na „click” do poczekalni, pokryte tworzywem zmywalnym Krzesło zmywalne na chromowanych nogach Taboret obrotowy na kółkach Ławka szatniowa
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Beschreibung: Szafki BHP pojedyncze
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Beschreibung: Lodówka z rejestratorem temperatury
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5
Beschreibung: Dozownik na płyn dezynfekcyjny z butelką 500 ml - 2 pozycje Dozownik na papier toaletowy Dozownik ręcznika papierowego Kosz na odpady Lustro szatniowe Szczotka WC z pojemnikiem