See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stacji ładowania autobusów elektrycznych
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: a) dostawa, montaż i uruchomienie 6 sztuk dwuwyjściowych stacji ładowania „plug-in” o mocy 180 kW każda, z opcją zwiększenia ilości zakupionych stacji ładowania o 4 sztuki takich samych stacji ładowania w ramach opcji, do ładowania autobusów elektrycznych komunikacji miejskiej dla potrzeb Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o. oraz; b) dostawa i uruchomienie 4 sztuk mobilnych dwuwyjściowych stacji ładowania „plug-in” o mocy 180 kW każda, z opcją zwiększenia ilości zakupionych stacji ładowania o 2 sztuki takich samych stacji ładowania w ramach opcji, do ładowania autobusów elektrycznych komunikacji miejskiej dla potrzeb Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung: 126195-2026
Interne Kennung: 21/NN/LB/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z planowanymi dostawami autobusów elektrycznych w 2 kwartale br. koniecznością jest zapewnienie ładowania tych autobusów. Dotychczasowe postępowania zamawiającego odnoszące się do stacji ładowania autobusów elektrycznych przeprowadzone przez Zamawiającego nie przyniosło rezultatu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: a) dostawę, montaż i uruchomienie 6 sztuk dwuwyjściowych stacji ładowania „plug-in” o mocy 180 kW każda, z opcją zwiększenia ilości zakupionych stacji ładowania o 4 sztuki takich samych stacji ładowania w ramach opcji, do ładowania autobusów elektrycznych komunikacji miejskiej dla potrzeb Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o. oraz; b) dostawę i uruchomienie 4 sztuk mobilnych dwuwyjściowych stacji ładowania „plug-in” o mocy 180 kW każda, z opcją zwiększenia ilości zakupionych stacji ładowania o 2 sztuki takich samych stacji ładowania w ramach opcji, do ładowania autobusów elektrycznych komunikacji miejskiej dla potrzeb Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: a) dostawę, montaż i uruchomienie 6 sztuk dwuwyjściowych stacji ładowania „plug-in” o mocy 180 kW każda, z opcją zwiększenia ilości zakupionych stacji ładowania o 4 sztuki takich samych stacji ładowania w ramach opcji, do ładowania autobusów elektrycznych komunikacji miejskiej dla potrzeb Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o. oraz; b) dostawę i uruchomienie 4 sztuk mobilnych dwuwyjściowych stacji ładowania „plug-in” o mocy 180 kW każda, z opcją zwiększenia ilości zakupionych stacji ładowania o 2 sztuki takich samych stacji ładowania w ramach opcji, do ładowania autobusów elektrycznych komunikacji miejskiej dla potrzeb Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o. Zamawiający zgodnie z zapisami art. 441 ust. 1. Ustawy, może skorzystać z prawa opcji dotyczącego dostawy stacji ładowania, o którym mowa powyżej.