438869-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Softwarepakete und Computersysteme – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia: 1) w zakresie zamówienia podstawowego jest: wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego. 2) w zakresie zamówienia opcjonalnego jest: wsparcie eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony zostały w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungDZK/28/DI/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia: 1) w zakresie zamówienia podstawowego jest: wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego. 2) w zakresie zamówienia opcjonalnego jest: wsparcie eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony zostały w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiotem zamówienia opcjonalnego jest wsparcie eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowy opis zawiera SWZ wraz z załącznikami.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZK/28/DI/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
438869-2026 - Hange
Poola – Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZK/28/DI/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 48900000 Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
438869-2026 - Kilpailu
Puola – Erilaiset ohjelmatuotteet ja tietokonejärjestelmät – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZK/28/DI/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48900000 Erilaiset ohjelmatuotteet ja tietokonejärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
Optiot
438869-2026 - Nadmetanje
Poljska – Razni programski paketi i računalni sustavi – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZK/28/DI/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZK/28/DI/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 48900000 Pacchetti software e sistemi informatici vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72260000 Servizi connessi al software
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZK/28/DI/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48900000 Įvairūs programinės įrangos paketai ir kompiuterių sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
438869-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti - Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDZK/28/DI/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72260000 Servizzi relatati mas-software
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Wewnętrzny identyfikator: DZK/28/DI/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZK/28/DI/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 48900000 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72260000 Služby súvisiace so softvérom
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
438869-2026 - Javni razpis
Poljska – Razni programski paketi in računalniški sistemi – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago - Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDZK/28/DI/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti