438870-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kesselanlagen – Modernizace výrobního procesu v provozu firmy FAGARO s.r.o
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace výrobního procesu v provozu firmy FAGARO s.r.o
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a uvedení do provozu vybraných zařízení z výrobního řetězce bukové uzenářské štěpky v areálu zadavatele v Mostě na adrese Školní 22, 434 01 Most - Rudolice. Veřejná zakázka je rozdělená na části. Předmět zakázky – části zakázky: A: Sekačka dřeva B: Balička štěpek C: Teplovzdušný kotel Každá část zakázky bude hodnocena samostatně. Nabídky lze podávat na jednu či více částí zakázky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen, 43810000 Holzbearbeitungsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelA: Sekačka dřeva
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a uvedení do provozu sekačky dřeva.
Interne Kennung001
Haupteinstufung (cpv): 43810000 Holzbearbeitungsmaschinen
LosLOT-0003
TitelC: Teplovzdušný kotel
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a uvedení do provozu teplovzdušného kotle..
Interne Kennung003
LosLOT-0002
TitelB: Balička štěpek
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a uvedení do provozu baličky štěpek.
Interne Kennung002
Haupteinstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen