See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE AANSTELLING VAN EEN DIENSTVERLENER DIE INSTAAT VOOR ARCHITECTUUROPDRACHTEN, EPB-ADVIEZEN EN BOUWTECHNISCHE STUDIES
Beschreibung: Bij het beheer, het onderhoud en de renovatie van gebouwen en wegen in de vastgoedportefeuille van het Agentschap, alsook bij werkzaamheden voor de verbouwing of herinrichting van gebouwen, wenst het Agentschap zich te laten begeleiden door een dienstverlener die instaat voor architectuuropdrachten, EPB-adviezen, bouwtechnische studies, landmeter en mobiliteitsstudies. In het kader van de prospectie van nieuwe terreinen of gebouwen, kunnen er opdrachten van haalbaarheidsanalyses en functionele schetsen worden gevraagd aan de dienstverlener.
Interne Kennung: 25/2751
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25/2751 - 1
Interne Kennung: 1