2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych – system nr II - dostawa lasera
Beschreibung: dostawa 1 kompletnego zestawu lasera światłowodowego CW 1064 nm o mocy 200 W wraz z osprzętem niezbędnym do uruchomienia, eksploatacji i bezpiecznej pracy w środowisku laboratoryjno-technicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 267622-2026
Interne Kennung: DZB.260.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury: strona prowadzonego postępowania: www.imim.pl/ platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl/ lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0001