See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych: 1) Część I – Urządzenia sieciowe, 2) Część II – Akcesoria, okablowanie i części komputerowe, 3) Część III – Rzutnik, 4) Część IV – Monitory, 5) Część V – Laptopy 15,6”, 6) Część VI – Laptop 16”,
Interne Kennung: ZP/WIŚ/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 32420000 Netzausrüstung, 38652100 Vorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia sieciowe
Beschreibung: routery, przełączniki
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Menge: 25 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zamówienia: dodatkowo nie więcej niż 5 szt. routerów wi-fi, 3 szt. przełączników 1 gigabit 5 port, 3 szt. przełączników 1 Gigabit 8 port.
Los: LOT-0002
Titel: Akcesoria, okablowanie i części komputerowe
Beschreibung: Akcesoria, okablowanie i części komputerowe
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość realizacji zamówień w ramach prawa opcji w sposób sukcesywny w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od daty podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego polegających możliwość zwiększenia zamówienia o maksymalnie 30% wartości brutto zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Rzutnik
Beschreibung: Projektor
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Menge: 1 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość realizacji zamówień w ramach prawa opcji w sposób sukcesywny w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od daty podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego polegających na zamówieniu dodatkowo nie więcej niż 3 szt. rzutników.
Los: LOT-0004
Titel: Monitory
Beschreibung: Monitory komputerowe
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Menge: 5 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość realizacji zamówień w ramach prawa opcji w sposób sukcesywny w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od daty podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego polegających na zamówieniu dodatkowo nie więcej niż 1 szt. monitora.
Los: LOT-0005
Titel: Laptopy 15,6"
Beschreibung: komputery przenośne
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 13 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość realizacji zamówień w ramach prawa opcji w sposób sukcesywny w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od daty podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego polegających na zamówieniu dodatkowo nie więcej niż 2 szt. laptopów.
Los: LOT-0006
Titel: Laptop 16"
Beschreibung: komputer przenośny
Interne Kennung: 6