See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Síťky pro operace kýl
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na 4 roky na dodávku jednorázových sterilních, implantibilních, částečně vstřebatelných chirurgických sítěk pro rekonstrukci abdominálních defektů, tříselných a ventrálních kýl a chirurgických, částečně vstřebatelných sítěk s adhezivním gelem k implantaci při otevřených i laparoskopických operacích inguinálních, ventrálních, incizních a dalších typech kýl, umožňující fixaci ke tkáním s minimální nutností použití fixačních prostředků. Dodávky formou konsignačního skladu budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Chirurgické síťky samofixační
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na 4 roky na dodávku jednorázových sterilních, implantibilních, částečně vstřebatelných chirurgických sítěk pro rekonstrukci abdominálních defektů, tříselných a ventrálních kýl. Dodávky formou konsignačního skladu budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 02/2026 - Část 1 Chirurgické síťky samofixační
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna jednotkových cen z důvodu změn úhrad zdravotnických prostředků Kupující jako zadavatel upozorňuje, že stanovil limit jednotkové ceny, tj. cena za 1 ks poptávaného zdravotnického prostředku, v Kč včetně DPH. Tímto limitem je vždy cena uvedená pro příslušný zdravotnický prostředek (zboží s příslušným kódem VZP) v číselníku VZP označené jako „maximální úhrada VZP“. Cena za jednotlivou položku nesmí překročit max. úhradu VZP stanovenou v platném číselníku ZUM. V případě, že v průběhu plnění veřejné zakázky dojde ke změně úhrady vyhlášky MZ ČR ve smyslu snížení, či zvýšení jednotkové ceny dodávaného zboží, Prodávající tuto jednotkovou cenu sníží minimálně na úroveň dle úhradové vyhlášky. V případě zvýšení úhrady prodávající může upravit jednotkovou cenu jen po dohodě s kupujícím, a to maximálně na hodnotu úhradu VZP. Dojde-li ke změně jednotkových cen, bude o této změně sepsán písemný dodatek mezi Kupujícím a Prodávajícím. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) původní dodavatel vypoví smlouvu na realizaci veřejné zakázky, případně zadavatel tomuto dodavateli vypoví smlouvu z důvodů, stanovených v Rámcové smlouvě v čl. XI Ostatní ujednání, b) Zadavatel vyzve účastníka zadávacího řízení, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí za vybraným dodavatelem, a který současně splnil všechny podmínky zadávací dokumentace a zákona. Zadavatel s tímto účastníkem uzavře smlouvu na plnění veřejné zakázky jen v za podmínek uvedených v nabídce, kterou podal v daném zadávacím řízení. c) V případě, že druhý účastník odmítne uzavřít smluvní vztah se zadavatelem, zadavatel osloví výše popsaným způsobem dalšího účastníka v daném zadávacím řízení.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 Chirurgické síťky s adhezivním gelem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na 4 roky na dodávku chirurgických, částečně vstřebatelných sítěk s adhezivním gelem k implantaci při otevřených i laparoskopických operacích inguinálních, ventrálních, incizních a dalších typech kýl, umožňující fixaci ke tkáním s minimální nutností použití fixačních prostředků. Dodávky formou konsignačního skladu budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 02/2026 - Část 3 Chirurgické síťky s adhezivním gelem
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Chirurgické síťky IPOM/makro 3D
Interne Kennung: ÚN 02/2026 - Část 2 Chirurgické síťky IPOM/makro 3D