2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz a rozvoj agendových informačních systémů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění podpory provozu a rozvoje agendových a podpůrných informačních systémů resortu MPSV (dále jen „Systém“), které zahrnuje zejména provedení následujících činností: • Služby převzetí stávajícího Systému • Služby podpory provozu Systému (Služeb S1 – S3) • Služby Rozvoje Systému v rámci legislativních změn a změnových požadavků • Služby ukončení plnění realizované postupným exitem služeb S1 – S3, případně jejich částí. Tento požadavek s sebou nese i podporu přechodných architektur a podporu datové migrace. - Exit jednotlivých služeb či jejich částí může být uskutečněn před ukončením mandátu - Postupná redukce služeb S1 – S3 či jejich částí s sebou nese revizi smluvní ceny Funkcionality funkčního celku Systému jsou rozděleny do služeb S1 – S3: • S1 – Agenda Zaměstnanosti • S2 – Agenda Sociálních dávek a Sociálních služeb • S3 – Podpůrné systémy Zakázka se týká zejména následujících systémů a návazných aplikací: • V produkčním provozu: ISpráce, ISnouze, IScentrum, CAO, ISstat • V ověřovacím provozu: Klientská zóna Jenda, Kontrolní linka, HUD (Humanitární dávka), EBS (Evidence bytů a smluv) • Ve vývoji: Nová zaměstnanost, DSSP, OZP, Sdílené komponenty, Registr subjektů, Dětské skupiny Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v Příloze B zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný vzor smlouvy („Smlouva“ nebo „Závazný vzor Smlouvy“). Podrobný popis služeb a plnění, jež jsou předmětem této zakázky, je uveden v Technické specifikaci, jež tvoří Přílohu C zadávací dokumentace. Popis stávající architektury Systému je uveden v Příloze D zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ 05/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72253200 Systemunterstützung, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna poskytovatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhradil právo změny Poskytovatele v případě ukončení Smlouvy, a to nejpozději do uplynutí 12. (dvanáctého) měsíce od účinnosti Smlouvy; toto právo je Objednatel oprávněn uplatnit do jednoho (1) měsíce od právního jednání, na základě kterého bude Smlouva ukončena.