See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie
Beschreibung: Część 4 – Backup w chmurze - Zakup oprogramowania do wykonywania backupu w chmurze, prace konfiguracyjne Część 9 – Oprogramowanie bazy danych - Zakup oprogramowania bazy danych, zainstalowanie na nowym środowisku serwerowym oraz migracja bazy danych na nowe środowisko. „Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia współfinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Interne Kennung: AD.ZP.3810-44/2025/KZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 32420000 Netzausrüstung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48810000 Informationssysteme, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 4
Beschreibung: Backup w chmurze
Interne Kennung: 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212780 Entwicklung von Software für System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Los: LOT-0002
Titel: część 9
Beschreibung: Oprogramowanie bazy danych
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem