439012-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Prowadzenie kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Drogach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProwadzenie kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Drogach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest prowadzenie kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Drogach – Etap I, tj. realizacja zamówienia w roku szkolnym 2026/2027 i roku szkolnym 2027/2028 oraz objęte prawem opcji Etapy II i III, dotyczące realizacji zamówienia w roku szkolnym 2028/2029 oraz 2029/2030. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawia Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik do SWZ.
Interne KennungCUW.2710.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Formularz cenowy wypełniony zgodnie z treścią Załącznika nr 1.1 SWZ, 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji obejmującego: ETAP II - realizację zamówienia w roku szkolnym 2028/2029. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie Etapu II, od istnienia potrzeby jego realizacji oraz posiadania zabezpieczenia środków finansowych na realizację zamówienia w ramach prawa opcji. O skorzystania z prawa opcji w zakresie Etapu II, Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie, najpóźniej do dnia 15 czerwca 2028 roku. ETAP III - realizację zamówienia w roku szkolnym 2029/2030. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie Etapu III, od istnienia potrzeby jego realizacji, posiadania zabezpieczenia środków finansowych na realizację zamówienia w ramach prawa opcji, a ponadto Rada Miejska w Skawinie podejmie uchwałę umożliwiającą realizację tego Etapu. O skorzystania z prawa opcji w zakresie Etapu III, Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie, najpóźniej do dnia 15 czerwca 2029 roku, Prawo opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji i nie może składać oferty jedynie w zakresie zamówienia podstawowego lub zamówienia opcjonalnego i tylko wybranego zakresu opcji. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, tj. zarówno zamówienia podstawowego,jak i objętego prawem opcji. Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu Oferty.