See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ademluchtinstallatie VRK – Levering, integratie en onderhoud van compressoren en luchtkwaliteitssystemen
Beschreibung: De opdracht omvat een integrale oplossing voor de levering, installatie en het onderhoud van een compressorinstallatie ten behoeve van de centrale ademluchtwerkplaats van Veiligheidsregio Kennemerland. De opdracht bestaat uit: • levering van een compressor met koelsysteem; • levering van een luchtkwaliteitsmeter en CO₂‑filtersysteem; • installatie en integratie in het bestaande ademluchtsysteem (o.a. leidingwerk, buffercilinders en vulbalk); • testen, keuring en (her)certificering conform geldende wet- en regelgeving (o.a. PED en relevante normen); • service en onderhoud van de geleverde componenten en – indien van toepassing – het integrale systeem; • borging van een adequaat beheer- en storingsproces (single point of contact). De onderdelen zijn functioneel en operationeel onlosmakelijk met elkaar verbonden en worden als één integrale opdracht gecontracteerd, waarbij de opdrachtnemer verantwoordelijk is voor een betrouwbare en veilig functionerende systeemintegratie binnen de bestaan De opdracht betreft de vervanging van een aantal kerncomponenten binnen één centrale compressorinstallatie van de ademluchtwerkplaats van Veiligheidsregio Kennemerland. Het betreft onder meer: • 1 compressorinstallatie inclusief koelsysteem; • 1 luchtkwaliteitsmeter; • 1 CO₂‑filtersysteem; • bijbehorende installatie, integratie en inbedrijfstelling binnen de bestaande installatie; • service en onderhoud gedurende de looptijd van de overeenkomst.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42123000 Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51134000 Installation von Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1