439037-2026 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Registr vysokých škol a studijních programů a jeho podpůrné procesy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRegistr vysokých škol a studijních programů a jeho podpůrné procesy
BeschreibungPředmětem plnění VZ je vývoj, dodání a implementace nového informačního systému zahrnujícího elektronizaci registru vysokých škol a studijních programů a jeho podpůrných procesů, včetně zajištění jeho čtyřleté technické podpory, provozu a rozvoje. Rozvoj IS Registru VŠ a činnosti nad rámec poskytování technické podpory a provozu systému budou probíhat na základě Rámcové dohody, uzavírané ve smyslu § 131 a násl. ZZVZ s jedním dodavatelem. Zadavatel bude tato plnění objednávat. Technická podpora a provoz systému na 48 měsíců budou plněny na základě Smlouvy.
Interne KennungMSMT-27200/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn využít vyhrazenou změnu závazku ze Smlouvy k navýšení smluvních cen za technickou podporu a provoz systému na základě meziročního nárůstu inflace.