439079-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – VÝROBA DŘÍVÍ HARVESTOROVOU TECHNOLOGIÍ 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVÝROBA DŘÍVÍ HARVESTOROVOU TECHNOLOGIÍ 2024
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou obecně dostupné služby související s výrobou dříví v lesních porostech a na odvozních místech ve vlastnictví státu s právem hospodaření státním podnikem Vojenské lesy a statky ČR (dále jen „VLS“). Uvažované těžební činnosti zahrnují výrobu dříví výhradně s využitím harvestorové technologie. Služby související s těžbou dříví harvestorovou technologií zahrnují zejména činnosti těžby dříví harvestory ve všech druzích těžeb, vyvážení dříví na lokalitu odvozní místo (OM) vyvážecími traktory resp. soupravami (forwardery), úklid klestu a manipulaci dříví na OM nebo na expedičním skladu (ES) a další související činnosti (asanace dříví a těžebních zbytků). Součástí předmětu plnění je i provedení povýrobních úprav pracovišť (úklid cest a vodotečí, ošetření stromů poškozených těžbou nebo soustřeďováním, sanace erozních rýh, atd.).
Vorherige Bekanntmachung35858-2020
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVLS-007263-2020-1900