439115-2025 - Ergebnis
Tschechien – Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile – Dodávky specifických náhradních dílů pro tramvaje, včetně ND pro sedadla řidičů tramvají
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky specifických náhradních dílů pro tramvaje, včetně ND pro sedadla řidičů tramvají
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů pro tramvaje a dodávky náhradních dílů pro sedadla řidičů tramvají, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v závazném návrhu rámcové dohody pro příslušnou část veřejné zakázky, který tvoří Přílohu č. 1A, resp. Přílohu č. 1B zadávací dokumentace, v rozsahu ceníku pro příslušnou část veřejné zakázky, který tvoří Přílohu č. 1 závazného návrhu rámcové dohody pro příslušnou část Veřejné zakázky. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung400317-2023
Interne Kennung000886 00 23
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0003
TitelDodávky specifických náhradních dílů pro tramvaje
BeschreibungPředmětem části „A“ veřejné zakázky jsou dodávky specifických náhradních dílů pro tramvaje dle specifikace uvedené v ceníku, který tvoří Přílohu č. 1 závazného návrhu rámcové dohody pro část „A“ veřejné zakázky.