2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Grabiszyńskiej – II postępowanie
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Grabiszyńskiej – II postępowanie
Interne Kennung: PN/0239/B/2026/1/P1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001