2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyfryzacja archiwalnych operatów technicznych EGiB realizowane w ramach projektu Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Bocheńskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na cyfryzacji archiwalnych operatów technicznych EGiB. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego”. W ramach zadania Wykonawca wykona: 1) Inwentaryzację udostępnionych przez Zamawiającego materiałów analogowych stanowiących dokumenty, 2) Digitalizację masową oraz przekazanie kopii plikowej, 3) Utworzenie i uzupełnienie RPDŹ w BDPZGiK wraz z wykonaniem raportów wykazu obiektów rejestrów przestrzennych oraz wykonaniem ostatecznego porządkowania obiektów na podstawie wyników raportu, 4) Opracowanie dokumentacji końcowej. W ramach powyższych zadań realizowane będą prace obejmujące dokumentację ze wszystkich jedno-stek ewidencyjnych Powiatu Bocheńskiego – łącznie 25 m.b. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ; • Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: RI.272.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72910000 Computer-Backup-Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cyfryzacja archiwalnych operatów technicznych EGiB realizowane w ramach projektu Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Bocheńskiego