See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚWIEŻYCH WARZYW I OWOCÓW, OWOCÓW MROŻONYCH ORAZ ORZECHÓW, RODZYNEK I NASION DO ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców, owoców mrożonych oraz orzechów, rodzynek i nasion, w podziale na 7. (siedem) zadań
Vorherige Bekanntmachung: 753143-2025
Interne Kennung: 18/PN/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 03222100 Tropenfrüchte und -nüsse, 03222115 Rosinen, 03211300 Reis, 03111000 Saatgut
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Sukcesywne dostawy owoców mrożonych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy owoców mrożonych w ilości opisanej w opisie przedmiotu zamówienia OPZ (załącznik nr 3 do SWZ) i w formularzu cenowym (załącznik nr 2.6. do SWZ)
Interne Kennung: Zadanie nr 6: Owoce mrożone
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0012
Titel: Sukcesywne dostawy orzechów, migdałów i nasion, rodzynek
Beschreibung: Sukcesywne dostawy orzechów, migdałów i nasion, rodzynek w ilości opisanej w opisie przedmiotu zamówienia OPZ (załącznik nr 3 do SWZ) i w formularzu cenowym (załącznik nr 2.7. do SWZ)
Interne Kennung: Zadanie nr 7: Orzechy, migdały i nasiona, rodzynki
Haupteinstufung (cpv): 03222115 Rosinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03111000 Saatgut