See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en overname grond en granulaten
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Leveren en overname van grond en granulaten. Toelichting: De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: Perceel 1: Afhalen van granulaten en zand Toelichting: De opdracht omvat het aanbieden van de gevraagde grondstoffen voor afhaling door de aanbestedende overheid. Continue beschikbaarheid van de gevraagde grondstoffen moet gegarandeerd zijn. Perceel 2: Leveren van granulaten en zand Toelichting: De opdracht omvat het leveren van de gevraagde grondstoffen aan de aanbestedende overheid. Leveringen gebeuren op afroep en steeds binnen de 3 werkdagen. Alle leveringen vinden plaats binnen het grondgebied van de gemeente Westerlo, hoofdzakelijk op het gemeentelijk Technisch Centrum, Oevelsedreef 33 te 2260 Westerlo. Perceel 3: Overname van grond en granulaten Toelichting: De opdracht omvat het overnemen van de door de aanbestedende overheid aangeboden grondstoffen. Het aanvoeren van bodem, grond, puin, gebeurt steeds in volumes naargelang de behoeften van het bestuur. De basisopdracht heeft een geldigheidsduur van 12 maanden, te rekenen vanaf 1e dag van de maand na sluiting van de opdracht. De opdracht is tot 3x stilzwijgend verlengbaar voor telkens dezelfde periode indien de leveringen geen aanleiding hebben gegeven tot klachten (geldig voor de drie percelen).
Interne Kennung: 2024-050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14200000 Sand und Ton
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212400 Boden, 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-050 - 1
Beschreibung: Afhalen van granulaten en zand Toelichting: De opdracht omvat het aanbieden van de gevraagde grondstoffen voor afhaling door de aanbestedende overheid. Continue beschikbaarheid van de gevraagde grondstoffen moet gegarandeerd zijn
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14200000 Sand und Ton
Los: LOT-0002
Titel: 2024-050 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Leveren van granulaten en zand Toelichting: De opdracht omvat het leveren van de gevraagde grondstoffen aan de aanbestedende overheid. Leveringen gebeuren op afroep en steeds binnen de 3 werkdagen. Alle leveringen vinden plaats binnen het grondgebied van de gemeente Westerlo, hoofdzakelijk op het gemeentelijk Technisch Centrum, Oevelsedreef 33 te 2260 Westerlo.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14211000 Sand, 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
Los: LOT-0003
Titel: 2024-050 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Overname van grond en granulaten Toelichting: De opdracht omvat het overnemen van de door de aanbestedende overheid aangeboden grondstoffen. Het aanvoeren van bodem, grond, puin, gebeurt steeds in volumes naargelang de behoeften van het bestuur.
Interne Kennung: 3