See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie wszczepów wykorzystywanych w protezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego
Beschreibung: Zabezpieczenie wszczepów wykorzystywanych w protezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego
Interne Kennung: ZP/2501/50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wszczepy wykorzystywane w protezoplastyce stawu kolanowego
Beschreibung: Wszczepy wykorzystywane w protezoplastyce stawu kolanowego
Interne Kennung: P1
Los: LOT-0002
Titel: Wszczepy do endoprotez bezcementowych dysplastycznych, rewizyjnych i pierwotnych stawu biodrowego
Beschreibung: Wszczepy do endoprotez bezcementowych dysplastycznych, rewizyjnych i pierwotnych stawu biodrowego
Interne Kennung: P2