2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak gemeente Roerdalen
Beschreibung: Gemeente Roerdalen wenst een handelingengericht schoonmaakcontract waarin de schoonmaakhandelingen uitgevoerd worden door een professionele en kundige partner. Het schoonmaakprogramma bestaat uit: • Schoonmaak van (openbare) ruimtes met dagelijkse oplevermomenten (balies, entrees, centrale hal); • Schoonmaak bureaukamers conform frequentieschema; • Dagelijks schoonmaken van de verkeersruimten; • Dagelijks schoonmaken van de sanitairruimten; • Periodiek onderhoud. Het gemeentehuis van de gemeente Roerdalen.
Interne Kennung: GR/2025-048/Sch
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De reden voor deze procedure is: • De totale opdrachtwaarde is hoger dan de EU-aanbestedingsgrens. • Bij een niet-openbare procedure zijn nauwelijks proportionele selectiecriteria op te leggen, die zouden leiden tot een beperkt aantal geselecteerde partijen (zonder dat er sprake is van loting).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Schoonmaak gemeentehuis gemeente Roerdalen conform aanbestedingsleidraad. Gemeentehuis gemeente Roerdalen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kent een einddatum van 31-01-2029. Daarna bestaat de mogelijkheid het contract met twee (2) maal één (1) optiejaar te verlengen.