2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plan- en regelbeheersoftware
Beschreibung: Op 31 maart 2027 eindigt de huidige overeenkomst voor het gebruik van plan- en regelbeheersoftware ten behoeve van uitvoering van de omgevingswet. Opdrachtgever is daarom voornemens om een nieuwe Overeenkomst te sluiten voor het gebruik van plan- en regelbeheersoftware. De scope van de Opdracht bestaat uit plan- en regelsoftware voor de omgevingswet. De plansoftware is conform de STOP-TPOD standaard en de regelsoftware is conform de STTR standaard. € 450.000,00
Interne Kennung: 818593
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie het aanbestedingsdocument