See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków na potrzeby Szpitala Powiatowego w Gryfinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawa leków wraz z transportem do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie z siedzibą przy ul. Niepodległości 39; 74-100 Gryfino.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert jest podyktowane pilną potrzebą zabezpieczenia ciągłości terapii pacjentów oraz koniecznością zapewnienia nieprzerwanego funkcjonowania jednostek organizacyjnych Zamawiającego. Aktualne zapasy magazynowe wyczerpują się, a brak terminowego uzupełnienia stanów magazynowych grozi poważnym ryzykiem dla zdrowia i życia pacjentów oraz może doprowadzić do paraliżu świadczeń medycznych. Należy zaznaczyć, że opóźnienie w wszczęciu postępowania wynikało z przyczyn obiektywnych, w tym niestabilności rynku farmaceutycznego, w tym problemów z dostępnością niektórych substancji czynnych i preparatów leczniczych. Zamawiający wskazuje, że skrócenie terminu nie naruszy zasady uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców, gdyż rynek leków jest rynkiem ukształtowanym, a dostawcy są w stanie szybko zareagować na potrzeby zamówienia publicznego w tym zakresie, zwłaszcza że przedmiot zamówienia obejmuje leki dopuszczone do obrotu na terytorium RP i posiadające aktualne pozwolenia. W związku z powyższym, skrócenie terminu na składanie ofert jest obiektywnie uzasadnione i niezbędne z punktu widzenia interesu publicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 1.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 2.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 3.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 4.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 5.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 6.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 7.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 8.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 9.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 10.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 11.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 12.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 13.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 14.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 15.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 16.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 17.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 18.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 19.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 20.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 21.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 22.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 23.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 24.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 25.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 26.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 27.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 28.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 29.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 30.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 31.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 32.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 33.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 34.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 35.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 36.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 37.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 38.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 39.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 40.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 41.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 42.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 43.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 44.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 45.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 46
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 46.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 47.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 48
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy dla części 48.
Interne Kennung: SZG.ZP.6.2026 - część 48