439216-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Geräte – Contract de furnizare Turn laparoscopie 3D cu ICG cu accesorii pentru proiect “Controlul cancerului de coL uterin prin Acces echitabil la seRvicii de cAlitate: consolidarea capacității programului național de screening – CLARA”, cod MySMIS2021 353063
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract de furnizare Turn laparoscopie 3D cu ICG cu accesorii pentru proiect “Controlul cancerului de coL uterin prin Acces echitabil la seRvicii de cAlitate: consolidarea capacității programului național de screening – CLARA”, cod MySMIS2021 353063
Beschreibung: Procedura de achizitie publica se desfasoara in scopul atribuirii contractului de achizitie publica avand ca obiect "ACHIZITIE ECHIPAMENTE MEDICALE - proiect CLARA – Controlul cancerului de coL uterin prin Acces echitabil la seRvicii de cAlitate: consolidarea capacității programului național de screening" Contract de furnizare echipamente medicale. AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Interne Kennung: 4323209/2026/17058/23.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Turn laparoscopie 3D cu ICG cu accesorii buc 1
Interne Kennung: 1