2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Opdrachtgever beoogt met deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer die, tegen vooraf vastgestelde prijzen, een uniforme, toekomstbestendige en duurzame warme drankenvoorziening voor alle locaties voorziet. De gewenste situatie omvat het leveren, plaatsen, beheren, onderhouden en exploiteren van koffieautomaten die hoogwaardige warme en koude dranken aanbieden aan medewerkers en bezoekers. De dienstverlening dient volledig ontzorgend te zijn, waarbij de Opdrachtnemer verantwoordelijk is voor levering van apparatuur, preventief en correctief onderhoud, bevoorrading, reiniging en kwaliteitsborging. 35 locaties
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-8588
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 15861000 Kaffee, 15863000 Tee, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen