2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie. Zamówienie nie zostało podzielone na części.
Interne Kennung: PZP/TD-OKR/04863/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie w ilości 3 sztuki.
Beschreibung: Dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie w ilości 3 sztuki.
Interne Kennung: LOT-0001
Menge: 3 Stück