2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reststromen
Beschreibung: Het verzorgen van de inzameling van gescheiden reststromen binnen alle gebouwen en op centrale locaties, inclusief het beheer van benodigde inzamelmiddelen zoals rolcontainers en perscontainers; Het realiseren van hoogwaardige verwerking van reststromen conform de afvalhiërarchie, met prioriteit voor preventie, hergebruik en recycling; Het bijdragen aan de reductie van CO₂-uitstoot en het vergroten van circulariteit door efficiënte logistiek en duurzame verwerkingsmethoden; Het leveren van transparante, verifieerbare rapportages over afvalstromen, verwerkingsroutes en eindbestemmingen; Het ondersteunen van bewustwording en gedragsverandering onder studenten en medewerkers gericht op betere afvalscheiding en afvalreductie; Het proactief adviseren over optimalisatie, innovatie en circulaire verbetermogelijkheden gedurende de contractperiode. € 123.000,- excl. btw per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Het op afroep tijdelijk leveren van extra containers. - Het inzamelen en verwerken van elektronisch afval en witgoed.