2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy paliwa przez okres 12 miesięcy dla spółki Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova Spółka Akcyjna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliw (oleju napędowego, benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego o podwyższonych właściwościach niskotemperaturowych) do Grajewa, Łomży, Siemiatycz, Suwałk, Bielska Podlaskiego i Augustowa z przeznaczeniem do tankowania pojazdów dla Podlaskiej Komunikacji Samochodowej Nova S.A. w Białymstoku oraz do odsprzedaży, przez okres 12 kolejnych miesięcy od dnia 1 sierpnia 2026 r.
Interne Kennung: PKS NOVA - PT/06/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001