See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę fabrycznie nowego, nieużywanego, oryginalnie zapakowanego, wolnego od wszelkich wad fizycznych i prawnych, kompletnego i zgodnego z dokumentacją producenta sprzętu, w zakresie określonym w formularzu ofertowym oraz cenowym wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego; b) dostarczenie sprzętu wyprodukowanego nie wcześniej niż po 2025 roku; c) dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim; d) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, wraz z deklaracjami, atestami, certyfikatami i oznakowaniem CE zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; e) gwarancję jakości udzieloną na okres wynikający z oferty Wykonawcy na dostarczony sprzęt i na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta. Dostarczony sprzęt musi być wyposażony we wszystkie niezbędne przewody podłączeniowe (zakończone stykiem według standardu obowiązującego w Polsce) i zasilacze tzn. będą kompletne i gotowe do uruchomienia. Niedopuszczalne jest oferowanie sprzętu powystawowego, demonstracyjnego lub regenerowanego. Każdy sprzęt jest nabywany w celu realizacji procesów szkoleniowych, dydaktycznych i jest zgodny z zasadami dostępności. Jeżeli charakter danego asortymentu tego wymaga, przedmiot zamówienia obejmuje również: a) instalację i uruchomienie urządzeń; b) szkolenie personelu z obsługi urządzeń, w każdej jednostce objętej dostawą, dla minimum 2 osób, w terminie uzgodnionym wcześniej z Zamawiającym. Minimalny okres gwarancji na dostarczone sprzęty musi wynosić 24 miesiące od momentu sporządzenia protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. Maksymalny okres zadeklarowanej gwarancji wynosi 60 miesięcy. Przedłużenie minimalnego okresu gwarancji przez Wykonawcę podlega punktacji – Uwaga!! kryterium oceny ofert. Zamawiający wyznacza wymagany termin realizacji zamówienia 60 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy zgodnie ze złożoną ofertą.
Interne Kennung: OI.FERS.2232.3.2026.BYD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 43300000 Baugerät, 42662000 Schweißvorrichtungen, 44511200 Forken für Gartenarbeit, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen, 39712200 Geräte zur Haarpflege, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektronarzędzia
Beschreibung: Dostawa sprzętu: młotowiertarki - 17 szt. (2 szt. ZK Sztum, 2 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. AŚ Gdańsk, 2 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. ZK Kwidzyn, 3 szt. ZK Potulice, 2 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Koronowo), wiertarko-wkrętarki - 11 szt.(2 szt. ZK Włocławek, 2 szt. ZK Potulice, 2 szt. ZK Kwidzyn, 2 szt. AŚ Wejherowo, 3 szt. AŚ Bydgoszcz), mieszadeł do zapraw - 11 szt. (2 szt. ZK Inowrocław, 2 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. ZK Potulice, 2 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. AŚ Starogard Gdański), szlifierki do gładzi - 6 szt. (1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. AŚ Starogard Gd.), szlifierki kątowej - 18 szt. (3 szt. ZK Sztum, 2 szt. AŚ Bydgoszcz, 2 szt. ZK Inowrocław, 2 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Wejherowo, 2 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Kwidzyn, 3 szt. ZK Potulice, 2 szt. ZK Włocławek), zagęszczarki wibracyjnej - 2 szt. (1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Grudziądz), stopy wibracyjnej - 1 szt. (1 szt. ZK Grudziądz), odkurzacza przemysłowego do pracy na sucho/mokro - 9 szt. (1 szt. ZK Włocławek, 2 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. ZK Koronowo, 3 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Kwidzyn), lampy, naświetlacza budowlanego - 4 szt. (2 szt. ZK Inowrocław, 2 szt. ZK Włocławek), betoniarki - 1 szt. (ZK Koronowo), piły tarczowej - 1 szt. (ZK Kwidzyn), przemysłowego osuszacza powietrza - 1 szt. (AŚ Bydgoszcz), myjki ciśnieniowej - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), bruzdownicy - 9 szt. (1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. ZK Koronowo) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Narzędzia o charakterze ogólnobudowlanym
Beschreibung: Dostawa sprzętu: taczki budowlanej - 3 szt. (1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Koronowo), zgrzewarki do rur - 4 szt. (1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Bydgoszcz), gwintownicy ręcznej do rur stalowych - 4 szt. (1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Bydgoszcz), zestawu szczypiec - 2 szt. (2 szt. ZK Inowrocław), piły ukosowej ze stołem roboczym - 1 zestaw (1 zestaw ZK Potulice), gilotyny do kostki brukowej - 2 szt. (1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. AŚ Bydgoszcz), zestawu brukarskiego do krawężników - 3 zestawy (1 zestaw ZK Koronowo, 2 zestawy AŚ Bydgoszcz), rusztowania warszawskiego - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), drabiny 4 - stopniowej - 1 szt. (1 szt. ZK Włocławek), drabiny 7 - stopniowej - 1 szt. (1 szt. ZK Potulice), poziomicy 40 cm - 11 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. ZK Sztum),poziomicy 80 cm - 11 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. ZK Sztum),poziomicy 100 cm - 11 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. ZK Sztum), poziomicy 120 cm - 11 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. ZK Sztum), poziomicy 200 cm - 11 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. ZK Sztum), poziomicy 300 cm - 3 szt. (3 szt. ZK Potulice), przedłużacza przemysłowego 25 m - 17 szt. (3 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Koronowo, 2 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Włocławek, 2 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt., ZK Kwidzyn, 2 szt. ZK Sztum), przedłużacza przemysłowego 50 m - 17 szt. (3 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Koronowo, 2 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Włocławek, 2 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Starogard Gd., 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Kwidzyn, 2 szt. ZK Sztum), szpadla ostrego 2 szt. (2 szt. ZK Włocławek), szpadla prostego 2 szt. (2 szt. ZK Włocławek), szufli 2 szt. (2 szt. ZK Włocławek), przecinarki do glazury, ręczne - 11 szt. (2 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Włocławek, 2 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Wejherowo, 3 szt. AŚ Bydgoszcz), przecinarki wodnej do glazury 3 szt. (1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Koronowo), rusztowania elewacyjnego ramowego (fasadowego) 8 zestawów (2 zestawy ZK Inowrocław, 1 zestaw ZK Koronowo, 1 zestaw AŚ Gdańsk, 1 zestaw ZK Włocławek, 1 zestaw ZK Sztum, 1 zestaw ZK Grudziądz, 1 zestaw ZK Potulice), urządzenia do czyszczenia kanalizacji 1 zestaw (1 zestaw ZK Inowrocław), rusztowania aluminiowego jezdnego - 2 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. ZK Włocławek), podnośnika jezdnego - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Los: LOT-0003
Titel: Narzędzia spawalnicze
Beschreibung: Dostawa sprzętu: przyłbicy spawalniczej samościemniającej - 5 szt. (5 szt. ZK Włocławek), ramienia odciągowego przegubowego (wersja wisząca) do odciągania pyłów i gazów spawalniczych z wentylatorem, wspornikiem ściennym oraz rozrusznikiem silnika - 1 szt. (1 szt. ZK Włocławek), półautomatu spawalniczego MIG/MAG z uchwytem + butli 40l z gazem CO2 oraz reduktora CO2/Arg - 2 szt. (1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Sztum), stołu spawalniczego wraz z osprzętem, odciągiem dymów spawalniczych - 2 szt. (1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Włocławek) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44315100 Schweißzubehör
Los: LOT-0004
Titel: Narzędzia i elektronarzędzia ogrodnicze
Beschreibung: Dostawa sprzętu: spalinowych nożyc do żywopłotu - 4 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Włocławek), nożyc akumulatorowych - 1 szt. (1 szt. ZK Grudziądz), odkurzacza akumulatorowego do liści - 3 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Włocławek), podkaszarki akumulatorowej - 1 szt. (1 szt. ZK Koronowo), kosiarki spalinowej - 3 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. ZK Włocławek), rozdrabniacza do gałęzi - 1 szt. (1 szt. ZK Grudziądz), nożyc do gałęzi - 2 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Włocławek), taczki ogrodowej - 5 szt. (1 szt. ZK Wejherowo, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Bydgoszcz), grabi metalowych - 6 szt. (1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Grudziądz),grabi do liści - 6 szt. (1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. AŚ Bydgoszcz, 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Grudziądz) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit
Los: LOT-0005
Titel: Środki wspomagające funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami
Beschreibung: Dostawa sprzętu: defibrylatora szkoleniowego - 1 szt. (1 szt. ZK Kwidzyn), wózka inwalidzkiego - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), składanego krzesełka do transportu - 2 szt. (2 szt. ZK nr 1 w Grudziądzu), podpórki czterokołowej aluminiowej - 1 szt. (1 szt. ZK Koronowo), mobilnej pętli indukcyjnej - 5 szt. (1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Potulice, 1 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Włocławek), krążków przeciwodleżynowych - 5 szt. (5 szt. AŚ Gdańsk), materacy przeciwodleżynowych rurowych z mikrowentylacją - 2 szt. (1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Gdańsk), pozycjonerów - kompletu podparć z włóknem syntetycznym - 1 zestaw (1 zestaw AŚ Gdańsk), prysznicowo - toaletowego wózka transportowego - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), elektrycznego podnośnika pacjenta - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), kuli łokciowych regulowanych pojedynczo - 6 szt. (6 szt. ZK Kwidzyn) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część V
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Środki wspomagające dostępność
Beschreibung: Dostawa sprzętu: tabliczek tyflograficznych przydrzwiowych z alfabetem Braille’a w formacie tabliczki 200 mm x 150 mm - 12 szt. (12 szt. ZK Inowrocław), tabliczek tyflograficznych przydrzwiowych z alfabetem Braille’a w formacie tabliczki 150 mm x 150 mm - 10 szt. (10 szt. ZK Kwidzyn) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część VI
Haupteinstufung (cpv): 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen
Los: LOT-0007
Titel: Narzędzia fryzjerskie
Beschreibung: Dostawa sprzętu: fotelu fryzjerskiego - 1 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz), konsoli fryzjerskiej 1 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz), myjni fryzjerskiej 1 zestaw (1 zestaw AŚ Bydgoszcz), przybornika fryzjerskiego 1 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Los: LOT-0008
Titel: Maszyna do czyszczenia podłóg
Beschreibung: Dostawa sprzętu: maszyny do czyszczenia podłogi - 1 szt. (1 szt. ZK Grudziądz) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część VIII
Haupteinstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen