2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grondige renovatie en uitbreiding van het conferentiegebouw, (B100), JRC Geel - Een NEB-proefproject
Beschreibung: Het conferentiegebouw op de JRC-Geel-locatie is bijna 50 jaar geleden gebouwd en heeft inmiddels het einde van zijn levensduur bereikt. Er is een grondige renovatiestrategie doorgevoerd die voldoet aan de huidige regelgeving, om de energie-efficiëntie te verbeteren en de faciliteiten te moderniseren. Daarnaast is er een uitbreiding voorgesteld waarin ruimte is voor diverse personeels- en sociale activiteiten, waardoor het hele gebouw wordt omgevormd tot multifunctionele ruimtes voor conferenties, opleidingen, evenementen, samenwerking en sociale bijeenkomsten. Het betreft een proefproject in het kader van het New European Bauhaus.
Interne Kennung: EC-JRC/GEE/2026/OP/2818
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten