2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Dranken (koffie)
Beschreibung: De gemeenten Uithoorn en Ouder-Amstel wensen een contract voor levering van koffiemachines, verbruiks- en onderhoudsgoederen af te sluiten met één leverancier. Dit om gelijksoortige machines te hebben op alle locaties. In de gewenste situatie verzorgt de leverancier het bijvullen van de machines, preventief onderhoud, technische service bij storingen, waterfilter + tijdige vervanging, klein onderhoud, leveren van gebruiksgoederen en onderhoudsgoederen. Bij klein onderhoud (machines bijvullen, machines schoonmaken en het verhelpen van eerstelijnsstoringen) ondersteunt de afdeling Interne Dienstverlening (cluster facilitair). De wens is om het aantal machines hetzelfde te houden en op dezelfde plek een nieuwe machine te plaatsen. Zie voor deze gegevens het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: DUO UH OA 202301 PRJ-2200363
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51542200 Installation von Maschinen zur Getränkeverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeenten Uithoorn en Ouder-Amstel wensen een contract voor levering van koffiemachines, verbruiks- en onderhoudsgoederen af te sluiten met één leverancier. Dit om gelijksoortige machines te hebben op alle locaties. In de gewenste situatie verzorgt de leverancier het bijvullen van de machines, preventief onderhoud, technische service bij storingen, waterfilter + tijdige vervanging, klein onderhoud, leveren van gebruiksgoederen en onderhoudsgoederen. Bij klein onderhoud (machines bijvullen, machines schoonmaken en het verhelpen van eerstelijnsstoringen) ondersteunt de afdeling Interne Dienstverlening (cluster facilitair). De wens is om het aantal machines hetzelfde te houden en op dezelfde plek een nieuwe machine te plaatsen. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De wens is om een eventueel 4 machines met verse melk te gaan gebruiken: één in beide gemeentehuizen en één op de beide gemeentewerven. Dit is een wens waarvan de gemeenten nog niet weten of deze gebruikt gaat worden. In de aanbesteding zal dit als optie worden uitgevraagd. Een optie kan niet worden meegenomen in de prijsbeoordeling, maar door de optie te vermelden kunnen de gemeenten op elk gewenst moment besluiten er gebruik van te gaan maken. De gemeenten weten dan in ieder geval welke prijs voor deze optie dient te worden betaald. Leverancier dient bij het inroepen van deze optie, als deze voor beide gemeenten wordt ingeroepen, op de vier vermelde plekken dezelfde machines met verse melk te plaatsen. Deze automaten moeten worden voorzien van een betaalmogelijkheid.