2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE NAPRAW ELEMENTÓW UKŁADU HAMULCOWEGO DO TRAMWAJÓW TYPU 122NAB-10 PESA SWING
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia podstawowego jest naprawa główna elementów kompletnego układu hamulcowego do tramwajów typu 122NaB-10 PESA Swing, tj.: agregaty hydrauliczne HGE-28PN/53, HGD-14PN/25, luzowniki pomocnicze EDHL606, zaciski hamulcowe hydrauliczne pasywne prawe z mocowaniem HSE1P28F, zaciski hamulcowe hydrauliczne lewe z mocowaniem HSE1P28F
Vorherige Bekanntmachung: 267695-2026
Interne Kennung: 030/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WYKONANIAE NAPRAW ELEMENTÓW UKŁADU HAMULCOWEGO DO TRAMWAJÓW TYPU 122NAB-10 PESA SWING
Beschreibung: Wykonanie naprawy elementów układu hamulcowego do tramwajów typu 122NaB-10 PESA Swing – 12 szt. w zakresie: 1) Zamówienie podstawowe – wykonanie naprawy głównej elementów kompletnego układu hamulcowego do tramwajów typu 122NaB-10 PESA Swing, po przebiegu 500 000 km, mającej na celu przywrócenie pierwotnych parametrów funkcjonalnych urządzeniom objętym przedmiotem zamówienia w zakresie wskazanym w załączniku 2 do SWZ w tabelach w ust. II.1 – II.5. 2) Zamówienie z prawa opcji – wykonanie w ramach naprawy, wymiany – w przypadku zużycia lub uszkodzenia – elementów ujętych w załączniku 1a do SWZ , 3) Przedmiotem zamówienia podstawowego jest naprawa główna elementów kompletnego układu hamulcowego do tramwajów typu 122NaB-10 PESA Swing, tj.: agregaty hydrauliczne HGE-28PN/53, HGD-14PN/25, luzowniki pomocnicze EDHL606, zaciski hamulcowe hydrauliczne pasywne prawe z mocowaniem HSE1P28F, zaciski hamulcowe hydrauliczne lewe z mocowaniem HSE1P28F. 4) Zamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 uPzp, przewiduje możliwość wielokrotnego skorzystania z prawa opcji w okresie, na który została zawarta umowa w sprawie zamówienia publicznego. W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość wymiany elementów podczas wykonywania przez Wykonawcę naprawy (dot. zamówienia podstawowego). Wykaz części, których wymiana, w razie zużycia lub uszkodzenia, może okazać się konieczna do wykonania znajduje się w załączniku 1a do SWZ. Prawo opcji realizowane będzie na zasadach zawartych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ