See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja zadań w ramach przedsięwzięcia pn.„Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadań w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności”, w ilości i o parametrach funkcjonalnych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Zamówienie jest realizowane w ramach UMOWY NR KPOD.07.03-IP.10-0229/25/KPO/147/2025/617.
Vorherige Bekanntmachung: 355551-2026
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp skrócił termin składania ofert, mając na uwadze, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach Umowy Nr KPOD.07.03-IP.10-0229/25/KPO/147/ 2025/617 dotyczącej przedsięwzięcia pn. „Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Mając na uwadze zakres zamówienia, zasadne jest skrócenie terminu składania ofert i pilne udzielenia zamówienia. Pozwoli to rozpocząć realizację zadania w możliwie krótkim terminie, zapewniając odpowiedni czas na wykonanie zamówienia. Pierwotny termin realizacji rzeczowej ww. Umowy - 31.05.2026 r. Zamawiający wystąpił z wnioskiem o przedłużenie terminu realizacji rzeczowej Umowy do dnia 15.07.2026r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 32420000 Netzausrüstung, 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72222100 Strategische Prüfung von Informationssystemen oder -technologie, 72254100 Systemprüfung, 72253200 Systemunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadań w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności”, w ilości i o parametrach funkcjonalnych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Pakiet 1 1. System zabezpieczenia poczty elektronicznej. 2. System zabezpieczenia aplikacji webowych. 3. Usługi centrum operacji bezpieczeństwa. 4. Punkty dostępowe AP/WiFi – 72 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/23/2026, PAKIET 1
Haupteinstufung (cpv): 48223000 E-Mail-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 32420000 Netzausrüstung, 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie, 72254100 Systemprüfung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadań w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności”, w ilości i o parametrach funkcjonalnych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. PAKIET 2 1. Wsparcie serwisowe, aktualizacja do oprogramowania posiadanego przez Zamawiającego do wykonywania backupów -Commvault Backup & Recovery. 2. Deduplikator- 1 szt. 3. Macierz – 1 szt . 4. System wirtualizacyjny. 5. Windows server wraz z licencjami dostępowymi RDS.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/23/2026, PAKIET 2
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72253200 Systemunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 72253200 Systemunterstützung, 48620000 Betriebssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste