2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Beschreibung: De aanbestedende overheid wenst 1 ondernemer aan te stellen voor het uitvoeren van alle prestaties betreffende het welzijn van de werknemers bij de uitvoering van hun werk, ingevolge de toepassing van de wet van 4 augustus 1996 en latere wijzigingen, als externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (afgekort tot EDPBW). Verdere toelichting over de inhoudelijke verwachtingen kan u terugvinden onder III. Technische bepalingen.
Interne Kennung: PPP04C-2036/6220/IDPBW 2026 - 01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IDPBW 2026 - 01_1