See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie z podziałem na dwa zadania
Beschreibung: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie z podziałem na dwa zadania. 1.1.1. Zadanie I: stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych wyszczególnionych w załączniku nr 7 do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy / przez 7 dni w tygodniu łącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy zgodnie z: - regulaminami sprzątania budynków i posesji, określającymi sposób i częstotliwość sprzątania stanowiącymi załączniki nr 10a,11a do SWZ / będącymi również załącznikami nr 2 i 3 do umowy - standardami zimowego utrzymania terenów stanowiącymi załącznik nr 9a do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 4 do umowy /.1.1.2. Zadanie II: stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych wyszczególnionych w załączniku nr 8 do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy / przez 7 dni w tygodniu łącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy zgodnie z: - regulaminami sprzątania budynków i posesji, określającymi sposób i częstotliwość sprzątania stanowiącymi załączniki nr 10b, 11b do SWZ / będącymi również załącznikami nr 2 i 3 do umowy/ - standardami zimowego utrzymania terenów stanowiącym załącznik nr 9b do SWZ /będącym jednocześnie załącznikiem nr 4 do umowy /.
Vorherige Bekanntmachung: 251196-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych - Rejon 1
Beschreibung: stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych wyszczególnionych w załączniku nr 7 do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy / przez 7 dni w tygodniu łącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy zgodnie z: - regulaminami sprzątania budynków i posesji, określającymi sposób i częstotliwość sprzątania stanowiącymi załączniki nr 10a,11a do SWZ / będącymi również załącznikami nr 2 i 3 do umowy - standardami zimowego utrzymania terenów stanowiącymi załącznik nr 9a do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 4 do umowy /.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Menge: 164 479,94 Meter
Los: LOT-0002
Titel: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych - Rejon 2
Beschreibung: stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych wyszczególnionych w załączniku nr 8 do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy / przez 7 dni w tygodniu łącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy zgodnie z: - regulaminami sprzątania budynków i posesji, określającymi sposób i częstotliwość sprzątania stanowiącymi załączniki nr 10b, 11b do SWZ / będącymi również załącznikami nr 2 i 3 do umowy/ - standardami zimowego utrzymania terenów stanowiącym załącznik nr 9b do SWZ /będącym jednocześnie załącznikiem nr 4 do umowy /.
Menge: 169 301,73 Meter