439608-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstprogramme für Softwarepakete – Dostawa oprogramowania do analizy danych retencyjnych w ramach realizacji programu EUAF 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania do analizy danych retencyjnych w ramach realizacji programu EUAF 2024
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do analizy danych retencyjnych tj. pięciu licencji oprogramowania na okres 3 lat z gwarancją, wsparciem i serwisem na co najmniej 36 miesięcy oraz szkoleniem dla 20 osób
Interne KennungZP/20/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001