See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectleider ETHOS-telling dak- en thuisloosheid
Beschreibung: Regio Maastricht-Heuvelland gaat in 2025 deelnemen aan de ETHOS-telling. Deze telling maakt het mogelijk om de totale populatie van dak- en thuisloze personen in een regio in kaart te brengen en daarnaast ook profielkenmerken van deze groep te verzamelen. Een van de voorwaarden voor deelname is een projectleider/regionaal coördinator die gedurende acht (8) maanden voor circa 20 uur ingezet kan worden.
Interne Kennung: TI-2024-0705
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000