See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowych dotyczących rozbudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Fiszewo - Jegłownik i Jegłownik – Elbląg oraz budowy obwodnicy Jegłownika
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadań: 1) „Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Fiszewo - Jegłownik od km 372+234 (372+208 km proj.) do km 377+402 (km proj.)”, 2) „Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Jegłownik – Elbląg od km 383+070 (km proj.) do km 386+646 (386+125 km proj.) ”, oraz wykonanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z elementami koncepcji programowej (STEŚ-R) wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa obwodnicy Jegłownika w ciągu drogi krajowej nr 22”.
Interne Kennung: O/OL.D-3.2413.3.2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000